فیلم آشنایی با آزمون آیمت

 

آزمون آیمت IMAT  آزمون ورودی پزشکی و دندانپزشکی کشور ایتالیا
شرایط سنی دارد خیر، با هر شرایط سنی حتی بالای 40 سال هم می توانید در آزمون شرکت کنید ویزا بگیرید و پذیرش شوید
طول دوره پزشکی و دندانپزشکی در ایتالیا چند سال است 6 سال
به چه شرایط مالی نیاز هست ثبت نام دانشگاه هایی از ایتالیا که از طریق آزمون آیمت پذیرش دانشجو دارند رایگان است. علاوه بر این سالانه 7000 یورو می توانید بورس دریافت کنید. علاوه بر اینکه میتوانید خوابگاه داشته باشید و از امکانات سلف سرویس غذاخوری استفاده کنید.
برای دریافت ویزا چه شرایطی نیاز هست گردش  حساب 6 ماه آخر دانشجو یا سرپرست وی معمولا تا امسال با تمکن حدود 200 تا 300 میلیون داوطلبان ویزا شده اند.
تاریخ برگزاری امتحان حدودا 25 مهر ماه
سنتر (محل برگزاری آزمون)  خود کشور ایتالیا . ترکیه (آنکارا و استانبول) و دبی بهترین سنترها برای ایرانیان هستند.اگر چه که از طریق سنترهای آزمون کشورهای دیگر هم میتوانید در آزمون شرکت کنید.
آیا آزمون آیمت در ایران هم برگزار می شود خیر
آیا آزمون آیمت آنلاین هم برگزار می شود؟ خیر
دوره های آموزش آنلاین آیمت کانون آموزش ایرانیان به چه صورت برگزار می شوند فقط به صورت آنلاین
کانون آموزش ایرانیان در چه زمینه ای فعالیت میکند آموزش انلاین و آماده سازی داوطلبان برای قبولی در آزمون آیمت
 کانون آموزش ایرانیان چند سال سابقه در زمینه برگزاری این دوره ها دارد ما از سال 94 به صورت یک گروه آموزشی متشکل از چهار استاد آموزش خصوصی برای آزمون آیمت را رسما شروع کردیم. با برخورد به داوطلبانی که به هر دلیل امکان شرکت در کلاسهای خصوصی را نداشتند کم کم  برگزاری دوره های  عمومی در کانون آغاز گردید. از سال 99 داوطلبان زیادی برای آزمون آیمت همراه کانون شدند و هر ساله در صد قبولی بالایی را تجربه کردیم. 
آیا کانون آموزش ایرانیان در زمینه ثبت نام دریافت بورس و ویزا فعالیت دارد خیر فعالیت ما فقط در زمینه آموزش آنلاین و آمادگی برای آزمون است.
آیا کانون آموزش ایرانیان کلاس حضوری هم برای آزمون آیمت تشکیل می دهد خیر همه کلاسهای کانون به صورت آنلاین برگزار می شود.
هزینه شرکت در دوره های کانون آموزش ایرانیان

بیولوژی 80 جلسه 90 دقیقه ای 24 میلیون تومان

شیمی 45 جلسه 90 دقیقه ای 13 میلیون و پانصد هزار تومان

فیزیک 30 جلسه 90 دقیقه ای 9 میلیون تومان

ریاضی 30 جلسه 90 دقیقه ای 9 میلیون تومان

آیا تخفیف ثبت نام به دوره ها تعلق می گیرد

بله اگر از طریق شرایط ثبت شده در  این لینک ثبت نام کنید و نقدا پرداخت بفرمایید می توانید از تخفیف 5 درصدی برخوردار شوید. مهلت تخفیف تا 5 بهمن ماه می باشد. 

اگر هر چهار درس بیولوژی فیزیک ریاضی و شیمی را نقدا” تا 5 بهمن از طریق شرایط این لینک ثبت نام بفرمایید می توانید از تخفیف 10 درصدی برخوردار شوید.

آیا میتوان قبل از ثبت نام کلاسها نمونه تدریس اساتید کانون آموزش ایرانیان را مشاهده نمود؟

بله، از طریق این لینک میتوانید دوره های مربوط به دروس مختلف را مشاهده کنید. داخل صفحه مربوط  به هر دوره لینک نمونه تدریس استاد دوره قرار داده شده است.

هزینه شرکت و تعداد ساعات تدریس هر چهار درس کانون آموزش ایرانیان چقدر است؟

هزینه شرکت در هر چهار درس بیولوژی فیزیک شیمی و ریاضی آیمت کانون آموزش ایرانیان 55000000 می باشد. مجموع تدریس ها 227.5 ساعت می باشد.

اگر میخواهید اقساطی پرداخت نمایید به مبلغ 55000000 میزان 10 درصد اضافه خواهد شد. برای پرداخت اقساطی می توانید 60550000 تومان را در سه قسط 

20550000 تومان قبل از شروع کلاسها. و سپس  40 میلیون تومان طی دو قسط 20 میلیونی در ماه اول و دوم پس از شروع کلاسها پرداخت کنید.  

شرایط شرکت در دوره های کانون آموزش ایرانیان چیست

لینک دوره ها

داوطلبان باید دارای مدرک دیپلم باشند. برای استفاده بهینه از کلاس باید نمرات بالای 15 در درس مورد نظر داشته باشند  و همینطور آشنایی با زبان انگلیسی داشته باشند البته اساتید متون و رفرنسهای اصلی و به زبان انگلیسی را تدریس می کنند ولی توضیحات در کلاس به زبان فارسی هم خواهد بود.
تاریخ شروع دوره های آیمت کانون آموزش ایرانیان 

14 بهمن ماه 1402برای دروس شیمی و بیولوژی

5 اسفند برای دوره های ریاضی و فیزیک 

دروس آزمون آیمت و لینک سرفصلها  بیولوژی فیزیک شیمی و ریاضی
آیا در کلاسهای کانون آموزش ایرانیان همه سرفصلها تدریس می شود  بله همه سرفصلها به علاوه تعداد زیادی تست و تمرین و نمونه سوالات مربوط به آزمون آیمت سالهای قبل

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد

تماس با ما