اساتید2024 IMATدوره 5

معرفی اساتید دوره 2024 IMAT  دوره 5

معرفی استاد زیست شناسی (آقای دکتر)

عضو هیات علمی پژوهشی دانشگاه انگلیسی زبان کوچ (Koç University) در استانبول (کشور ترکیه) در گروه زیست شناسی سلولی مولکولی و ژنتیک می باشم. از سال 2019 به این دانشگاه پیوستم. در سال های قبل از این تاریخ در دانشگاه های ایران مشغول به تدریس بوده ام و در خصوص کنکور گروه تجربی نیز با موسسه قلم چی همکاری داشته ام. بیشتر تدریس بنده زیست شناسی و زبان انگلیسی به صورت خصوصی بوده است. اینجانب در سال 1393 از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده ام و چندین سال به عنوان استادیار و دانشیار در دانشگاه های دولتی و آزاد ایران به تدریس پرداخته ام. همچنین اینجانب مولف چندین جلد کتاب در زمینه های تخصصی می باشم به عنوان نمونه کتاب بوم شناسی حیات وحش انتشارات دانشگاه پیام نور، کتاب مدیریت حیات وحش نیز از همین ناشر به چاپ رسیده و به عنوان منبع اصلی دروس مذکور در سراسر کشور تدریس می شود. همچنین بنده مولف کتاب زیست شناسی حفاظت می باشم که توسط دانشگاه پیام نور به عنوان منبع رسمی در سراسر کشور معرفی می شود و دانشجویان این درس ملزم به مطالعه این کتاب می باشند. دارای سابقه تدریس در زمینه آزمونهای بین الملل (زیست شناسی به زبان انگلیسی) هستم.

معرفی استاد شیمی (آقای دکتر)

مدرک تحصیلی دکترای شیمی از دانشگاه تورنتو

بیش از 25 سال تدریس در دانشگاه ها و مدارس برتر ،علامه حلی… دانشگاه آزاد اسلامی. دبیرستان البرز تورنتو (کانادا) تدریس آنلاین به دو زبان فارسی و انگلیسی با نقاط مختلف ایران و جهان.

تدریس شیمی برای آزمونهای بین الملل IMAT، MCAT.  تدریس شیمی به زبان انگلیسی و همینطور تدریس برای آزمونهای بین الملل به صورت فارسی-انگلیسی

 

معرفی استاد ریاضی (خانم هستند) 

دبیر و مشاور  حرفه ای دبیرستان های تهران با بیش از 16 سال تدریس در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی .  رتبه دوم کنکور ارشد سال 88. دارنده لوح بهترین STUDENT از کشور انگلستان . دارنده لوح های بهترین دبیران از موسسات و آموزش و پرورش. دارای لیسانس و فوق لیساتس ریاضی و همچنین  دارنده فوق لیسانس مهندسی صنایع.

قبولی صد در صدی عزیزان در مدارس نمونه  و تیزهوشان .حسابان و حسابان کنکور و امار و احتمال و ترکیبیات.

مسلط به دوره هایBMAT,ALEVEL , IMAT, GCSE,, SAT  ,YOS,IMATو دارای قدرت پیش بینی سوالات کنکور های خارج از ایران بر اساس تجربه ام وکنکور ایران  و ورودی مدارس برتر با قبولی صددرصد و نیز سابقه تدریس در مدارس فرزانگان,و مجموعه خبرگان نخبه و قیاس و بسیاری از مدارس نمونه  دولتی  ونیز مدارس بین الملللی داخلی ایران و آشنا به نظام ورودی کالج ها و دانشگاههای انگلستان وکنکور ترکیه و ورودی کانادا و نیوزلند و استرالیا  و دانشگاههاو دوره های اینتر نشنال با لهجه عالی انگلیسی.

 

 

 

معرفی استاد فیزیک (خانم مهندس)

فارغ التحصیل در رشته ی برق از دانشگاه صنعتی امیرکبیر 

دانشجوی کارشناسی ارشد سیستم در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

دارای مدرک پایان دوره های پیشرفته از موسسه ی زبان سفیر (606)

علاقه مند به درس ریاضی و فیزیک و مهارت در آن

شرکت در المپیادهای ریاضی و فیزیک و ورکشاپ ها

دوسال سابقه ی تدریس در موسسات و آموزشگاه ها و به طور خصوصی

سابقه ی تدریس به دانش آموزان خارج از کشور و انگلیسی زبان مانند کانادا آلمان و آمریکا

سابقه ی تدریس خصوصی و گروهی  دروس ریاضی و فیزیک تولک و آیمت در اکادمی های بین مللی کشور

دارای تعاملی دوستانه و محترمانه و پیگیر نسبت به تکالیف ایشان( که در نظر گرفته میشود) برای یادگیری هر چه بهتر و سریعتر دانشجویان

 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد

تماس با ما