قوانین و مقررات مدرس ها

قوانین کانون آموزش ایرانیان برای اساتید

 فروردین 1400، لطفا هر ماه قوانین را مطالعه بفرمایید تا در صورت بروز رسانی مطلع شوید.

کانون آموزش ایرانیان به منظور دستیابی به اهداف بلند خود برای تداوم ایجاد بستری مناسب برای معرفی اساتید و آموزشگاه ها و همینطور فراهم نمودن امکان آموزش آنلاین نیاز به قوانینی دارد که در ادامه این متن آورده شده اند، امید است که این قوانین باعث جلب رضایت و حفظ حقوقکلیه کاربران گردد.

پیش از هر گونه عضویت و شروع همکاری یا استفاده از هر نوع خدمات کانون آموزش ایرانیان شرایط و ضوابطی که در ادامه آمده است را به دقت مطالعه فرمایید. هر نوع عضویت و استفاده از خدمات کانون آموزش ایرانیان منوط به پذیرش این شرایط به عنوان یک قرارداد الزام آور می‎باشد. با قبول قرارداد کاربران هرگونه ادعا یا اعتراض آتی در این خصوص را از خود سلب و ساقط می نمایند.

درصورتیکه قوانین هزینه پرداختی بابت خدمات کانون آموزش ایرانیان، تغییر نماید از طریق وبسایت حاضر به کلیه کاربران اطلاع رسانی خواهد شد. البته توجه داشته باشید در خصوص اساتیدی که برای فعالیت در کانون آموزش ایرانیان پکیج تهیه کرده اند، تا پایان اعتبار پکیج تهیه شده توسط اساتید، قوانین قبلی فی ما بین کانون آموزش ایرانیان و اساتید پابرجاست. اساتیدی که بدون تهیه پکیج در کانون آموزش ایرانیان فعالیت دارند و پروفایلشان به صورت رایگان فعال است یا پس از تاریخ انقضاء پکیجشان با پروفایل رایگان با کانون آموزش ایرانیانهمکاری دارند موظّف هستند در اولین روز هر ماه قوانین را مطالعه کنند. بدیهی است که ادامه‌ی استفاده‌ی کاربر از خدمات کانون آموزش ایرانیان، اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و قبول آن محسوب می‌‌گردد.

تعریف واژه ها

1-1-  کانون

هر کجا در متن از کلمه “کانون” استفاده شود. منظور “کانون اموزش ایرانیان” و وبسایت حاضر است.

1-2-  موسسه

کلمه مؤسسه به کلیه مؤسسات آموزشی شامل:(کلیه دانشگاه ها، مدارس، مؤسسات آموزشی، آموزشگاههای با فعالیت علمی یا هنری، آموزشگهای بازیگری، آموزشگاههای زبان های خارجی و موسسات مهاجرتی و دارالترجمه های رسمی، موسسات برگزاری تورهای تفریحی که در کانون آموزش ایرانیان ثبت نام می نمایند و با این مجموعه همکاری دارند)اشاره می‌نماید.

1-3-  استاد

کلمه استاد به کلیه افرادی که به عنوان ارائه دهنده آموزش در کانون آموزش ایرانیان ثبت نام می‌کنند، شامل:(کلیه افرادی که به عنوان استاد دانشگاه، معلم، دبیر، اساتید زبان‎های خارجی یا دروس دانشگاهی، آموزش دهنده‌های کلیه دروس علمی، مربیان ورزشی، آموزش دهنده‌های هنرهای زیبا، هنرهای دستی و سنتی)اشاره دارد.

1-4-  شاگرد

کلمه شاگرد به کلیه افرادی که برای استفاده از خدمات آموزشی در کانون آموزش ایرانیان عضو می شوند، شامل:(تمام کودکان، دانش آموزان، دانشجویان، متقاضیان آزمونهای بین المللی، آزمونهای مرتبط با زبان‌های خارجی و بین الملل، هنرجویان و کلیه افرادی که برای آشنایی با مراکز ورزشی و آموزش دیدن در این زمینه عضو کانون شده اند) اشاره دارد.

1-5-  کاربر

عنوان کاربر دربرگیرنده تمام افرادی که به هر نحوی با کانون آموزش ایرانیان در ارتباط هستند اشاره دارد، شامل: اساتید، دبیران، آموزگاران، مربیان، شاگردان، تمام مؤسسات و آموزشگاه های حقیقی و حقوقی و کلیه افرادی که به هر عنوان عضو کانون آموزش ایرانیان هستند و اشخاص ثالثی که از خدمات و تبلیغات ارائه شده در سایت بازدید یا استفاده می نمایند.

1-6-  کلاس آزمایشی

با توجه به اینکه تمرکز کانون آموزش ایرانیان روی آموزش آنلاین است بعضی از اساتید با قرار دادن کلاس آزمایشی ودریافت هزینهکمتر به شاگردان این امکان را می‌دهند که با استاد یا سبک تدریس ایشان آشنا شوند یا تعیین سطح شوند و راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

1-7-  کلاس خصوصی آنلاین

کلاسی خصوصی که با استفاده از نرم افزار آموزش آنلاین کانون آموزش ایرانیان و به صورت آموزش از راه دور برگزار می‌شود.

1-8-  کلاس خصوصی حضوری

شماره همراه اساتید دارای پکیج در پروفایل استاد نمایش داده می شود. کلاس خصوصی حضوری که بسته به توافق بین استاد و شاگرد به صورت حضوری در مکانی که استاد یا دانش آموز معرفی می کنند و با توافق طرفین و در زمانی مناسب برای هر دو برگزار می‌گردد. کانون آموزش ایرانیان هیچ مسئولیتی در برابر این توافقات بین استاد و شاگرد ندارد.

1-9-  دوره های آموزش آنلاین

دوره‌های آموزش آنلاین در واقع به صورت گروهی (با حضور بیشتر از یک شاگرد)  و به صورت آنلاین برگزار می‌شوند. دوره‌های آموزش آنلاین می توانند توسط کانون آموزش ایرانیان ثبت شوند، در حال حاضر اجازه ثبت دوره حتی به اساتید دارای پکیج داده نمیشود.

1-11-  پکیج

به منظور استفاده بهتر اساتید و موسّسات از خدمات کانون، کانون آموزش ایرانیان اقدام به ایجاد پکیج‌هایی نموده که در قالب پکیج‌های ستاره‌دار برای اساتید و پکیجهای مدال‌داربرای مؤسسات ارائه می‌گردند. اساتید و مؤسّسات می‎توانند با پرداخت مبلغ مربوط، پکیج مورد نظر خود را فعّال نمایند و از امکانات آن بهره‌مند شوند.

2. ثبت اطلاعات

2-1  ثبت اطلاعات شخصی

کلیه اساتید برای عضویت در کانون آموزش ایرانیان موظّف هستند نام و نام خانوادگی خود را به صورت صحیح و کامل در قسمتهای مشخص شده در صفحه ثبت نامی خود وارد نمایند؛ همچنین مدارک هویتی خود شامل کارت ملی و صفحه اول شناسنامه خود را با کیفیت مناسب و به صورت کاملاً خوانا بارگزاری نماید. کانون آموزش ایرانیان این امکان را برای اساتید فراهم آورده است که در صورت تمایل از یک آی دی نمایشی برای پروفایل خود استفاده کنند ولی به شما پیشنهاد می شود برای آشنایی بیشتر شاگردان با شما از نام و نام خانوادگی اصلی خود به عنوان آی دی نمایشی استفاده بفرمایید.

همچنین تمام کاربران موظّف هستند که در زمان ثبت نام در کانونآدرس ایمیل و شماره موبایل و شماره کارت بانکی و شماره شبای خود رابه درستی وارد نمایند. نام و نام خانوادگی دارنده شماره کارت بانکی و شماره شبای ثبت شده در پروفایل ثبت نامی اساتید باید با نام و نام خانوادگی دارنده پروفایل دقیقاً یکی باشد.

با توجه به اینکه بعد از ثبت نام ارتباط کانون آموزش ایرانیان و تسویه حساب با کلیه کاربران از طریق ایمیل، شماره همراه وشماره کارت بانکی و شماره شبای ثبت شده در پروفایل اختصاصی کاربران در کانون می باشد، لذا در صورت عدم ارائه اطلاعات صحیح،کانون آموزش ایرانیان هیچگونه مسئولیتی در پشتیبانی به موقع و مناسب نخواهد داشت. اساتید موظّف هستند دقیقاً شماره کارت بانکی و شبای شخصی خود را وارد نمایند. همچنین کلیه کاربران موظّف هستند که نام کاربری و رمز ورود خود را محرمانه نگه دارند و اطلاعات حساب کاربری خود را در اختیار سایرین قرار ندهد. بدیهی است که در صورت عدم رعایت موارد فوق از سوی کاربر و بروز مشکل، مسئولیّت کلیه عواقب با کاربر خواهد بود.

2-2  ثبت اطلاعات تحصیلی مهارتی

برای همکاری با کانون آموزش ایرانیان اساتید باید دارای تحصیلات دانشگاهییا مدارک مرتبط و معتبر دریافت شده از دانشگاهها یا مراجع معتبر ملییا بین المللی باشند. در خصوص تدریس زبان‌های خارجی اقامت فرد در کشور دیگر و آشنایی با زبان کشور مقصد نیز قطعاً کمک کننده خواهد بود. استاد موظّف است مدارک تحصیلات و مدارک مرتبط با گذراندن دوره‎های آموزشی و تکمیلی خود را در محل مشخص شده در پروفایل خود بارگزاری نماید. با ثبت‌نام در کانون آموزش ایرانیان استاد می‌پذیردکه در صورت لزوم تمام مدارک بارگزاری شده معتبر هستند و قابلیتراستی آزمایی از طرف کانون آموزش ایرانیان را دارند.

بدیهی است که اگر در هر مرحله مشخص شود فرد عمداً یا سهواً هرگونه خطایی در این موارد انجام داده اعم ازثبت اطلاعات اشتباه، بارگزاری مدارک اشتباه، جعل مدرک یا استفاده از مدارک مربوط به فرد دیگر یا بروز هر گونه خطای دیگر در این خصوص، کانون آموزش ایرانیان اختیار تام دارد که پروفایل ثبت نامی استاد را غیر فعال نماید و فرد خاطی موظّف است ضرر و زیان وارد شده به کانون آموزش ایرانیان را جبران نماید و در این خصوص کاملا” تابع تصمیم‌های مدیریت کانون می‌باشد.

3. خود اظهاری

اساتید با عضویت در کانون آموزش ایرانیان شما تأیید می‌نمایند که شخصاً خود را به عنوان فردی واجد شرایط آموزش دادن، دارای توانایی ارتباط با شاگرد، دارای توانایی برگزاری و ادارة کلاس، دارای توانایی تدریس آنلاین هستند.

4.  نمایش اطلاعات اساتید در سایت

هیچ کدام از اطلاعات شخصی و مدارک تحصیلی و حتی سطوح تحصیلی اساتید در پروفایلشان در کانون آموزش ایرانیان نمایش داده نخواهد شد. کلیه اطلاعات شخصی اساتید و همچنین مدارک بارگزاری شده ایشان نزد کانون آموزش ایرانیان محفوظ خواهد ماند. برای ارتباط با شاگردان و معرفی، یک باکس برای اساتید در نظر گرفته شده که به طور کامل می‌توانند اطلاعات تحصیلی، نحوه تدریس و سوابق علمی، تحصیلی و تدریس خود را شخصاً توضیح دهند.

5. اطلاعات پروفایل و ارسال فایل

اساتید و آموزشگاه‌ها شماره تلفن‌های مورد نظر خود را فقط باید در قسمت‌های مربوطه وارد نمایند. اجازه اضافه نمودن شماره تماس خود در باکس مربوط به توضیحات را ندارند. با موارد متخلّف برخورد خواهد شد.

متن توضیحات کاربر در پروفایل در خصوص سوابق تحصیلی و آموزشی وی. و همچنین کلیه فایلها از جمله: جزوه، فیلم آموزشی و کتاب الکترونیک، که توسط اساتید یا آموزشگاهها در کانون بارگزاری می‎شوند ابتدا توسط ادمین بررسی شده و بعد از تأیید نمایش داده خواهند شد.

6. تنظیم ساعات فعالیت در کانون آموزش ایرانیان

با توجه به اینکه جدول ساعات تدریس پروفایل که برای مشخص شدن ساعات فعالیت اساتید در کانون و ارائه آموزش به شاگردان طراحی شده بر اساس ساعت رسمی ایران می باشد؛ درصورتیکه در کشوری به جز ایران عزیز زندگی می‎کنید و تمایل دارید به عنوان کاربر از خدمات کانون آموزش ایرانیان استفاده فرمایید، موظّف هستید به تفاوت ساعت رسمی ایران با ساعت منطقه سکونت خود توجه بفرمایید و بر آن اساس برنامه‌های خود را تنظیم بفرمایید. بدیهی است که در صورت عدم توجه کاربر به این نکته کلیه مسئولیتهای خسارات وارد شده به کاربر بر عهده وی خواهد بود و کانون آموزش ایرانیان هیچ مسئولیتی در این خصوص به عهده نخواهد داشت.

7. قوانین حضور در کلاس آنلاین

اساتید و شاگردان حاضر در کلاس‎های خصوصی یا گروهی آنلاین با تأیید این فرم تصدیق می‎نمایند که اطلاع کامل دارند که امکان ذخیره‎سازی، ضبط و نگهداری محتوای کلاس از طریق برنامه‎ها، محصولات و نرم افزارهای جانبی کاملاً امکان‎پذیر است.

در صورتیکه محتوای کلاس به صورت آگاهانه یا ناآگاهانه توسط استاد، شاگرد یا شخص ثالث منتشر شود، کانون آموزش ایرانیان هیچ مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت. لذا استاد و شاگرد موظّف هستند در طول آموزش آنلاین پوشش مناسب از لحاظ عرف وشرع مقدس اسلام داشته باشند و همچنین سایر تمهیدات مورد نیاز طبق قوانین جمهوری اسلامی را مراعات نمایند.

اساتیدو شاگردان هر دو در خصوص فعالیت خود در کانون کاملاً مختار هستند. اساتید می‎توانند بعد از برگزاری کلیه کلاسهایی که برایشان ثبت شده فعالیت خود را در کانون خاتمه دهند.

با توجه به نکات ذکر شده، کانون آموزش ایرانیان هیچتعهّدی در برابر فعال بودن درازمدت پروفایل اساتید در وبسایت حاضرنخواهد داشت و اگر به هر دلیل پروفایل استاد مورد نظر بعد از اجرای تعهّداتشغیرفعال شود.شاگردان می توانندآموزش خود را با سایر اساتید در سایت ادامه دهند.

اساتید و شاگردان اطلاع داشته باشند که خدمات آموزش آنلاین کانون آموزش ایرانیان بر بستر اینترنت ارائه شده و کیفیت این خدمات، به زیرساخت ارتباطی فراهم شده توسط فراهم کننده اینترنت کاربران وابسته است. ازاین‌رواساتید و شاگردان موظّف هستند تا از اینترنت مناسب و پایدار برای کلاس‎های خود استفاده نمایند.

کانون آموزش ایرانیان هیچ مسئولیتی در قبال محتوا و مطالب کلاس ندارد. در صورتیکه اساتید یا شاگردان شاهد موارد تخلف در کلاسها یا دوره‎های آنلاین باشند می‎توانند مراتب را از طریق ارسال تیکت به مسئولین کانون آموزش ایرانیان اطلاع رسانی نمایند و کانون قطعاً در این خصوص پیگیری‎های لازم را به عمل خواهد آورد.

اساتید و شاگردان حاضر در کلاس آنلاین اجازه رد و بدل کردن هیچ اطلاعات شخصی از جمله: شماره تلفن ثابت، شماره همراه، نشانی محل سکونت یا هر نشانی خاص دیگر، هر گونه صحبت در خصوص موارد شخصی یا در مورد مسائل غیر مرتبط با آیتم درسی، را نخواهند داشت. همچنین، تبلیغ برای مؤسسه خاص یا تبلیغ یک کتاب یا انتشارات خاص در حین برگزاری کلاس آنلاین ممنوع است و غیر قانونی تلقّی می‌شود. کانون آموزش ایرانیان حق برخورد با افراد خاطی را برای خود محفوظ نگه می‎دارد.

8. قوانین برگزاری کلاسهای خصوصی آنلاین کانون آموزش ایرانیان

کلاسهای خصوصی آنلاین کانون آموزش ایرانیان اعم از آزمایشی و یا غیرآزمایشی،تا 24 ساعت مانده به شروع کلاس قابل رزرو هستند.

کانون آموزش ایرانیان در خصوص برگزاری تمام کلاس‎های آنلاین خصوصی که شاگردان با پرداخت وجه مستقیماًاز درگاه پرداخت کانون، در آنها ثبت‎نام می‎نمایند و کلاس‎های مذکور از طریق نرم‎افزار آموزش آنلاین کانون برگزار می‎شود، متعهّد می‎باشد. کانون به طورکامل پیگیر وضعیت برگزاری این کلاس‎ها در ساعت مقرّر خواهد بود.

کانون آموزش ایرانیان بعد از ثبت‎نام شاگرد در کلاس آنلاین خصوصی و همینطور در موارد لغو کلاس هم برای استاد و هم برای شاگرد پیامک اطلاع‎ رسانی و ایمیل ارسال خواهد نمود. برای استفاده از خدمات پیامکی کانون آموزش ایرانیان اساتید و شاگردان موظّفند تنظیمات تلفن همراه خود را به حالتی قرار دهند که قابلیت دریافت پیامکهای تبلیغاتی را داشته باشد، تا اینکه در خصوص اطلاع رسانی از طریق پیامک مشکلی برای وی ایجاد نگردد. بدیهی است که اساتید موظف هستند در فواصل زمانی مناسب پروفایل خود را چک نمایند تا از کلاس های ثبت نامی و همینطور درخواست‎ها و تیکت‌های جدید مطلع شوند.

بعد از نهایی شدن ثبت‎نام شاگرد در کلاس آنلاین خصوصی چنانچه هر یک از طرفین چه استاد و چه شاگرد بخواهند به هر دلیلی کلاس را لغو نمایند از آنها به صورت خودکار در سیستم وبسایت درخواست می‌شود دلیل لغو کلاس را بنویسند که به صورت تیکت برای طرف مقابل ارسال خواهد شد و همینطور در این موارد هم استاد و شاگرد ایمیل و پیامک اطلاع رسانی دریافت خواهند نمود.

بعد از نهایی شدن ثبت نام در کلاس‎های آنلاین خصوصی توسط شاگرد، اگر به هر دلیلی استاد کلاس را لغو نماید یا در زمان برگزاری کلاس بعد از گذشت 15 دقیقه از زمان شروع کلاس، در کلاس آنلاین حضور پیدا نکند. کل مبلغ ثبت نامی به کیف پول شاگرد بازخواهد گشت. بدیهیست که اگر تأخیر ورود به کلاس از جانب استاد باشد، استاد موظف است زمان کامل تدریس را در کلاس حضور داشته باشد تا تأخیر ورودش به کلاس جبران شود.

9.  قوانین رزرو کلاسخصوصی آنلاین و استرداد وجه

به‎ طورکلی کلاس‎های خصوصی آنلاین کانون آموزش ایرانیان اعم از آزمایشی و یا غیرآزمایشی، تا 24 ساعت مانده به شروع کلاس از طرف شاگردان قابل رزرو هستند.در صورت تأخیر ورود شاگرد به کلاس، استاد موظّف است تا 15 دقیقه بعد از زمان شروع کلاس در فضای کلاس حضور داشته باشد و بعد از آن در صورت عدم حضور شاگرد می‎تواند کلاس را ترک کند. در این موارد کلاس برگزار شده در نظر گرفته خواهد شد و کل مبلغ حق التدریس به استاد تعلق خواهد گرفت.

اگر استادی 5 مرتبه بدون دلیل موجّه در کلاس خصوصی آنلاین حضور پیدا نکند، کانون آموزش ایرانیان این حق را برای خود محفوظ می داند که اکانت وی را غیر فعال نماید (غیر فعال شدن پروفایل در این موارد شامل حال اساتید دارای پکیج هم خواهد شد). لازم به ذکر است، در این موارد، بررسی شواهد موجه بودن غیبت استاد در کلاس به عهده کانون آموزش ایرانیان است و استاد ملزم به پذیرش نظر نهایی مسئولین کانون خواهد بود.

چنانچه شاگرد در کلاس حضور پیدا نکند، سهم استاد از برگزاری کلاس کامل به وی تعلق خواهد گرفت.

9-1-  قوانین ثبت‌نام دوره های آنلاین کانون آموزش ایرانیان

دوره های آموزشی آنلاین به سه صورت (ثبت شده توسط کانون، ثبت شده توسّط مؤسسات یا ثبت شده توسّط اساتید) برگزار می‎شوند.شایان ذکر است کانون آموزش ایرانیان ثبت نام کلیه دوره های آنلاین را به صورت آنلاین و از طریق سایت کانون انجام می‌دهد و همینطور خود را موظّف به پیگیری همینطور کانون  خود را موظّف به پیگیری و برگزاری تمام دوره‎های آنلاین ثبت شده در وبسایت می‎داند، در خصوص دوره‎های آنلاین بعد از نهایی شدن ثبت‎ نام امکان لغو ثبت‎ نام و استرداد وجه به هیچ عنوان وجود ندارد. اساتیدی، موظّف هستند سروقت و ترجیحاًپیش از ورود دانش آموزان در دوره‌های آنلاین حضور پیدا کنند. تسویه حساب با اساتید برگزارکننده دوره های ثبت شده بر اساس پکیج خریداری شده استاد خواهد بود. اگر استاد از طرف کانون برای برگزاری دوره ثبت شده توسط کانون انتخاب شده باشد بر اساس توافق درصدی از هزینه ثبت نام دریافت شده از شاگردان به استاد تعلق خواهد گرفت. در خصوص کلیه دوره های آنلاین تسویه حساب با اساتید و آموزشگاه ها پس از پایان دوره خواهد بود.

نکته: همکاری استاد برای تدریس در دوره‎ های ثبت شده توسط کانون آموزش ایرانیان جزء دوره ‎های پکیج استاد به حساب نمی‎ آید و استاد می‎تواند با توجه به پکیج فعال خود، تعداد کامل دوره های مورد نظر خود را داشته باشد.

10.سلب مسئولیت

هیچگونهرابطه حقوقی، استخدامی یا مشارکت میان کاربران و کانون آموزش ایرانیان وجود ندارد. چنانچه کاربران با ایجاد حساب‌های کاربری مختلف سعی در ایجاد اختلال در قوانین کانون آموزش ایرانیان داشته باشند، بدون هیچگونه تذکری حساب کاربری آنها حذف و پیگرد قانونی خواهد داشت.کانون آموزش ایرانیان هیچ مسئولیتیا تعهدی در قبال اطلاعات ارائه شده توسط هیچ کدام از کاربران ندارد. هر کاربر مسئولیت فعالیت خود را در کانون به عهده دارد. کانون آموزش ایرانیان هیچ نوع مسئولیتی اعم از حقوقی و کیفری در خصوص اتّفاقات هنگام برگزاری کلاس  در برابر هیچکدام از کاربران کانون آموزش ایرانیان اعم از مؤسسات، اساتید، شاگردان و اشخاص ثالث نخواهد داشت. بنابراین تمامی کاربران ذکر شده موظّف و متعهّد هستند که هنگام برقراری ارتباط با یکدیگر کلیه موارد و تدابیر امنیتی و احتیاطی لازم را رعایت بفرمایند.

کانون آموزش ایرانیان هیچ گونه مسئولیتی در قبال جابه جایی وجه نقد از هر طریقی بین کاربران را ندارد. هرگونه جابه جایی وجه نقد برای دریافت خدماتمرتبط با آموزشبین کاربرانی که از طریق کانون آموزش ایرانیان با یکدیگر آشنایی پیدا کرده اند به صورت یک قرار داد بین خودشان است و کانون آموزش ایرانیان هیچ نقشی در آن ندارد و بنابراین هیچ مسئولیّتی در این خصوص متوجه کانون نخواهد بود.

کانون آموزش ایرانیان هیچ گونه مسئولیتی در برابر کلاسهای خصوصی حضوری نخواهد داشت. اساتیدی که تمایل به تدریس خصوصی حضوری دارند شماره همراهشان در پروفایلشان ثبت شده. کانون هیچ گونه وجهی در خصوص کلاس خصوصی حضوری نه از اساتید و نه از شاگردان دریافت نمی‎کند ومسئولیت ثبت نام و برگزاری در این خصوص را به عهده ندارد. بنابراین کلیه کلاس‎های خصوصی که اساتید و شاگردان عضو کانون برای برگزاری آنها با یکدیگر توافق می‎کنند به عنوان یک قرار داد فی ما بین خودشان تلقی می‌شود و هر دو طرف موظّف هستند کلیه تمهیدات امنیتی و اعتباری را در نظر بگیرند و با دقت کامل استاد یا شاگرد و مکان آموزش خود را انتخاب نمایند.

در خصوص اجاره سالن های تجمعات یا فضای آموزشی، بعضی از سالن های کنفرانس، آموزشگاه‌ها، و مجتمع های مرتبط دارای سالن های اجتماع یا فضاهای آموزشی هستند که می‌توانند در اختیار اجتماعات آموزشی یا اساتید برای تشکیل همایش‌ها، تدریس یا سایر موارد مرتبط قرار دهند. درج آگهی این مراکز در کانون آموزش ایرانیان فقط جنبه معرفی و تبلیغاتی دارد. کانون هیچ نقشی در عقد قراردادها و انتقال وجوه مرتبط با این مراکز ندارد و هیچ مسئولیتی نیز در این خصوص به عهده نخواهد داشت. کلیه کاربران موظّفند کلیه تمهیدات امنیتی و مالی را شخصاً در این خصوص در نظر بگیرند و با آگاهی کامل اقدام به عقد قرار داد نمایند.

در مورد دارالترجمه های رسمی و مؤسسات مهاجرتی کانون آموزش ایرانیان فقط نقش تبلیغاتی در معرفی این مؤسّسات دارد وهیچ گونه راستی آزمایی در خصوص فعالیت آنها امکان پذیر نیست. تمام کاربران در صورت نیاز به استفاده از خدمات این مؤسّسات موظف هستند شخصاً با احتیاط کامل و بررسی تمام جوانب تصمیم گیری نمایند. و کانون آموزش ایرانیان هیچ مسئولیتی در قبال فعالیت این مؤسّسات ندارد.واریز موجودی کیف پول به حساب بانکی استاد

اساتید کانون آموزش ایرانیان میتوانند درخواست انتقال موجودی کیف پول خود در کانون را به حساب بانکی خود داشته باشند. کانون آموزش ایرانیان ظرف حداکثر 16 روز این انتقال وجه را انجام خواهد داد. (تسویه حسابها در روزهای اول و دوم و همچنین پانزدهم و شانزدهم هر ماه صورت می‌گیرند)

11. قوانین خرید شامل کتاب، کتاب الکترونیک، جزوه و فیلم آموزشی

بعد از انتخاب کتاب و پرداخت وجه به صورت آنلاین کتاب انتخابی برای کاربر ارسال خواهد شد. بعد از پرداخت وجه امکان لغو خرید وجود ندارد. در خصوص موارد الکترونیک شامل کتاب الکترونیک، جزوه و فیلم آموزشی بعد از پرداخت وجه لینک دانلود فایل برای کاربر فعال خواهد شد و قابل دانلود خواهد بود.

توجه داشته باشید که درج هرگونه علامت در کنار قسمت “قوانین و مقررات کانون آموزشی ایرانیان را می‎پذیرم” و ورودکاربر به پروفایل به منزله امضای الکترونیک و اثبات پذیرش کلیه قوانین و شرایط متن فوق از سوی کاربر بوده و دقیقاًمانند امضای دست نویس واجد اعتبار است و امضاء کننده اذعان می‎نماید که در کمال صحت و سلامت مفاد قرارداد را مطالعه نموده و پذیرفته است و همچنین خود را ملزم می‎داند کلیه مفاد را اجرا نماید.

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد

تماس با ما